У понеділок, 7 жовтня, відбувся футбольний матч на стадіоні с. Крихівці між командою Івано-Франківської Духовної Семінарії та збірною Львівської Духовної семінарії Святого Духа. Підтримати футбольні команди прибули десятки семінаристів, які яскраво продемонстрували, що здатні створювати неймовірну спортивну атмосферу.

Окрім того на матчі були присутні, ректор ІФДС, о. Роман Микієвич, віцеректор о. Андрій Чорненко, префекти: о. Юрій Сидір та о. Іван Гнатюк. Арбітром матчу був о. Олександр Левицький.

Сам же поєдинок виявився досить цікавим і захопливим. На жаль збірна ІФДС поступилася своєму суперникові з рахунком 3:2. Ефектними і красивими голами відзначилися брат Іван Притула та брат Юрій Калин.

 Вівтарники парафії Стрітення Господнього (м. Івано-Франківськ) та Вознесіння Господнього (с. Комарів) провели товариський матч

Гра, попри товариський характер була досить напруженою і захопливою для глядачів, які отримали максимум емоцій від побаченого.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Інформаційний центр ІФДС