У вівторок, 15 жовтня, в Івано-Франківську на Європейській площі, біля пам'ятника Степана Бандери відбулося віче-реквієм з нагоди 60-х роковин смерті Степана Бандери.

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин разом з присутнім духовенством різних конфесій відслужили поминальну панахиду біля пам‘ятника Герою. Семінарійний хор "Благовіст" своїм співом супроводив молитву.

Представники влади та громадськості міста поклали квіти до пам‘ятника Бандери. 

 «Божа Мати є нашою Матір'ю і Заступницею, яка хоче привести нас до неба», - Митрополит Володимир у Голині

Заходи після панахиди продовжились. В своїх зверненнях представники громадськості розглянули постать Степана Бандери, як героя України і саме ту особу на котру потрібно рівнятися. На завершення усі спільно виконали гімн України.

Пригадуємо, що 15 жовтня, 60 років тому, в Мюнхені, агентом радянських спецслужб було вбито Степана Бандеру (1909-1959), політичного діяча, ідеолога і теоретика українського національно-визвольного руху, одного з лідерів «Організації українських націоналістів».

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

За матеріалами інтернет-видань