Сьогодні, 17 жовтня, минає 140 років від дня народження Владики Івана Лятишевського. Владика Іван був єпископом-помічником Станіславівським впродовж 27 років у, фактично, найважчому періоді Української Греко-Католицької Церкви.

З цієї нагоди в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового служилися поминальні богослужіння, в яких молитвою вшанували світоча Української Греко-Католицької Церкви. Архієрейську Божественну Літургію очолив Митрополит Володимир Війтишин.

По завершенні Літургії, спільно з присутніми вірними, духовенство помолилися панахиду в крипті Архікатедрального собору.

В Івано-Франківську вшанували пам'ять Степана Бандери

Пригадуємо, що сьогодні, о 15:00 год. в бібліотеці Академії Івана Золотоустого відбудеться круглий стіл на тему: "Єпископ Станіславівський Іван Лятишевський: життя та діяльність". Вхід вільний. 

Відтак о 16.30 год. у місті Івано-Франківську на фасаді будинку по вулиці Тараса Шевченка, 14 відбудеться відкриття та освячення пам`ятної анотаційної дошки!

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ