У п’ятницю, 18 жовтня, на Вічевому майдані відбулась інформаційна акція «Хода за свободу». Захід приурочений до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

За словами організаторів, «Хода за свободу» не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Заступник директора департаменту соціальної політики Степан Микицей розповідає, що сексуальне та трудове рабство мають високий рівень прихованості. Саме тому, в Івано-Франківську потрібно проводити різноманітні акції для обізнаності населення.

«Від початку незалежності України понад 230 тисяч українців стали жертвами торгівлі. З них - 31 прикарпатець. Цього року був зареєстрований тільки один випадок, а минулого – шість», - зауважує чиновник.

Франківські студенти-богослови вшанували пам'ять єпископа Станиславівської єпархії Івана Лятишевського

Небайдужі мешканці пройшлися ходою від Вічевого майдану вулицями — Галицька — площа Ринок — площа Міцкевича — Незалежності — Вічевий майдан.

Під час акції також діяли консультативні пункти, де кожен охочий мав можливість отримати інформаційні буклети, тематичні браслети та флаєри з інформацією про торгівлю людьми та порадами, як уникнути подібних ситуацій.

Фото: Бліц-Інфо