Сьогодні католики з різних частин земної кулі об’єднали свої молитви на вервиці за мир та єдність. Захід відбувся з ініціативи Папи Франциска, який проголосив місяць жовтень 2019 року надзвичайним місійним місяцем та бажає спрямувати цьогорічну молитовну ініціативу у цьому руслі, де діти будуть молитися за всіх місіонарів і численні покликання до цього стану, а також за мир і єдність у світі.

Сотні храмів Української Греко-Католицької Церкви також долучилися до цієї прекрасної ініціативи. В нашій Архієпархії та зокрема обласному центрі до святинь прийшли тисячі дітей, щоби в спільній молитві своїми невинними серцями випросити у Всевишнього миру та єдності.

Молитву дітей на вервиці в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового очолив наш Митрополит Володимир Війтишин. Архієрей особисто прийшов благословити молільників та подякувати дітям за їх участь в цій прекрасній акції.

Молитва розпочалася о 17:00 год. В ній взяли участь переважно діти катехитичної школи «Воскресіння», яка діє при соборі, але також долучилися дітлахи з різних куточків міста.

 В Архікатедральному Соборі молитвою вшанували світлої пам’яті владику Івана Лятишевського

Завершилася сьогоднішня молитва спільної світлиною її учасників та нашого Митрополита Володимира.

Додамо, що ініціатива «Мільйон дітей моляться вервицю» в цьому році вперше започаткована Святішим Отцем Папою Франциском, однак цілком ймовірно стане постійною.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ