Від цього недільного дня на новому престолі буде здійснюватись безкровна жертва нашого Спасителя.

У неділю, 20 жовтня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив пастирський візит на парафію святих Йоакима і Анни, що в с. Нижня Липиця, Рогатинського району. Під час відвідин громади, Митрополит освятив новий престіл.

Наймолодші парафіян щиро вітали свого Архієрея на подвір’ї храму, а зідбране духовенство запросили  Владику очолити святкове богослужіння. На початку візиту Митрополит Володимир освятив новий престіл, на якому з сьогоднішнього дня буде здійснюватись безкровна жертва нашого Спасителя. Після чину освячення Владика звернувся до парафіян, пояснюючи кожну дію цієї молитви та розповідаючи про роль і місце святого жертовника в храмі.

Освятивши престіл, Митрополит розпочав Архієрейську Божественну Літургію на якій Владиці співслужили численні отці Рогатинського протопресвітеріату. Роздумуючи над недільним Євангелієм про покликання св. ап. Петра, Архієрей звернув увагу на особисте покликання до святості кожного. За його словами, Господь Ісус, подібно як колись, так само й сьогодні запрошує до святого життя кожного із нас, а тому нам слід довірити своє життя Божій волі так, як це зробив у євангельському уривку апостоли.

 У франківських храмах долучилися до ініціативи Папи Франциска «Мільйон дітей моляться вервицю» 

На завершення візиту Митрополит вручив подячні грамоти жертводавцям та усім, хто спричинився до виготовлення нового прекрасного престолу. Після чого всі спільно помолились «Боже великий, єдиний», заносячи свої молитви до Всевишнього за мир та спокій в Батьківщині нашій Україні.

Окрім того, Владика Володимир також освятив воду, якою опісля окропив присутніх вірян та благословив святий храм.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ