Сьогодні, 24 жовтня, в Архієпархіальному управлінні відбулися збори священиків Боднарівського протопресвітеріату. Очолив засідання Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин.

Владика Володимир звернувся до священнослужителів, де наголосив, що катехизація є головним завданням кожного пароха з огляду на сучасні виклики часу, також наголосив про мету, з якою збори Боднарівського протопресвітеріату відбуваються в Архієпархіальному управлінні. 

Згодом прот. Степан Балагура – Судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії розповів про 4 напрямні розвитку, а саме: катехизація, біблійні гуртки, сотрудники в більших парафіях, де ще не має та будівництво резиденцій, що стосуються Богородчанського протопресвітеріату.

Для педагогів Угорницької школи провели семінар про модель католицької освіти та виховання

Також, о. Віталій Максимів, Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії розповів учасникам засідання про економічні питання, які є актуальними на даний момент, виступив з мультимедійною презентацією економічного звіту за 2018 рік, а також висловив слова вдячності священнослужителям, котрі посприяли участі дітей у щорічному таборі «Веселі Канікули з Богом» в урочищі Підлюте.

Канцлер Курії Івано-Франківської Архієпархії – о. Віталій Федун представив особовий листок священика і наголосив на комунікації парафіяльних священнослужителів з Архієпархіальним управлінням.

Отець Олексій Данилюк, Захисник подружнього вузла Митрополичого трибуналу розповів священикам про основне завдання церковного судочинства та його важливі моменти.

В ході зустрічі д-н Василь Качмарський, представник Катехитичної комісії Івано-Франківської Архієпархії, закликав до використання сучасних методів та відповідних матеріалів, які подає УГКЦ стосовно катехизація в парафіях.

В свою чергу п. Олег Білоус – проректор з наукової роботи повідомив про можливості та переваги навчання Івано-Франківській академії Івана Золотоустого.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ