Вже цієї неділі, 27 жовтня, в меморіальному комплексі Дем’янів Лаз відбудеться поминальне богослужіння з нагоди відзначення 30-ліття перепоховання жертв сталінського терору.

Архієрейська Божественна Літургія розпочнеться о 13:00 год. Її очолить Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Далі відбудеться народне віче, а опісля панахида.

Окрім того в 13:00 год. в усіх храмах Івано-Франківської Архієпархії битимуть в дзвони, єднаючись з поминальною молитвою в Дем’яновому Лазі.

Додамо, що всі, хто бажає взяти участь у молитві може безкоштовно приїхати зі свого району автобусом, який вирушатиме від деканальних храмів. Про їх розпорядок радимо запитувати священників, які служить на ваших парафіях.

Від Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового автобус буде відправлятися о 12:00 год.

Довідково. В Івано-Франківську є 5 деканатів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Деканальними церквами є: Архікатедральний собор Воскресіння Христового; собор Преображення Господнього (мікрорайон Пасічна); собор святих Володимира і Ольги (мікрорайон Каскад); храм св. Йосифа Обручника (мікрорайон Гірка) та храм св. великомучениці Параскеви (Опришівці).

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ