31 жовтня Церква вшановує пам’ять святого євангелиста Луки. Апостол Лука є покровителем Лікувально-діагностичного центру, що вже 6-й рік діє в місті Івано-Франківську. Святий був лікарем душ і тіл. Своєю проповіддю він зціляв душу, а знаннями лікарської справи - тіло.

За прикладом покровителя, Центр св. Луки протягом цього короткого часу своєї діяльності  вже зарекомендував себе як місце, де кожна людина, незалежно від соціального статусу, релігійного визнання тощо може відчути щиру приязнь і разом з тим отримати високопрофесійну та кваліфіковану медичну допомогу.

В центрі св. Луки надали безкоштовні медичні послуги для дітей з особливими потребами

Цього разу працівники Лікувально-діагностичного центру відвідали Івано-Франківський міський центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Дивосвіт", щоб послужити тамтешнім дітям. Колектив ЛДЦ святого Луки здійснив виїзд за адресою розташування даного Центру з метою забору крові, та безкоштовно виконав загальний біохімічний аналіз для цих надзвичайно милих та доброзичливих людей.

"Ми щиро вдячні дирекції центру "Дивосвіт " за добрі слова та подарунок, зроблений  руками обдарованих діток. Плануємо вподальшому приносити користь та допомагати," - говорить керівництво ЛДЦ святого Луки.

Слід зазначити, що подібні заходи відбуваються вже не вперше, адже за своєю місією установа покликана допомагати в медичній галузі всім, хто цього потребує.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ