Сьогодні, 31 жовтня, в Архієпархіальному управлінні відбулися збори священиків Букачівецького протопресвітеріату. 

До присутніх звернувся д-н Василь Качмарський, Голова Катехитичної комісії Івано-Франківської Архієпархії, закликав до використання сучасних методів та відповідних матеріалів, які подає УГКЦ стосовно катехизації в парафіях.

Згодом прот. Степан Балагура – Судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії розповів про 4 напрямні розвитку, а саме: катехизація, біблійні гуртки, сотрудники в більших парафіях, де ще не має та будівництво резиденцій, що стосуються Букачівецького протопресвітеріату.

В Архікатедральному соборі молилися за Владику Софрона Мудрого

Також, о. Віталій Максимів, Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії розповів учасникам засідання про економічні питання, які є актуальними на даний момент, виступив з мультимедійною презентацією економічного звіту за 2018 рік, а також висловив слова вдячності священнослужителям, котрі посприяли участі дітей у щорічному таборі «Веселі Канікули з Богом» в урочищі Підлюте.

Отець Ігор Сачков - Віце-канцлер, Архіваріус Курії представив особовий листок священика і наголосив на комунікації парафіяльних священнослужителів з Архієпархіальним управлінням.

Пізніше о. Іван Смішко, Головний юрист Архієпархії говорив про нові вимоги законодавства щодо реєстрації змін до Статутів парафій, а також розповів про обов'язок священиків забезпечити при парафіях наявність усіх правоустановллючих документів.

Головний редактор видавництва "Нова зоря", Голова Департаменту інформації Архієпархії, о. Іван Стефурак подякував отцям Букачівецького протопресвітеріату за активну співпрацю. 

Отець Олексій Данилюк, Захисник подружнього вузла Митрополичого трибуналу розповів священикам про основне завдання церковного судочинства та його важливі моменти.

В свою чергу п. Олег Білоус – проректор з наукової роботи повідомив про можливості та переваги навчання в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Лютий 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1