Фільм присвячений 60-літньому Ювілею Владики та знімався як сюрприз-подарунок від Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Сьогодні, 9 листопада, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин відзначає пам’ятну дату у своєму житті – 60 літ з дня народження. З цієї нагоди в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового відбулося урочисте богослужіння. Подячну Божественну Літургію очолив сам ювіляр у співслужінні 12-ти владик різних архієпархій, єпархій та екзархатів, а також чисельно зібраних священнослужителів.

Після спільної молитви кожен мав можливість привітати Митрополита Володимира. Своє вітання передав також і Блаженніший Святослав – Отець і Глава УГКЦ.
Опісля в приміщенні Івано-Франківської Духовної семінарії відбулася прем’єра фільму «Так, Господи». Стрічка, яку працівники Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ знімали таємно від Митрополита, розповідає про його життя та процес формування. Без зайвого пафосу чи компліментів, адже герої стрічки – прості люди, які в різний час життя нашого Владики зустрічалися з ним, а чи, як ото сестра, - разом росли. Розповідь у стрічці ведеться від імені митрополита, вона була зібрана з різних його розповідей, спогадів, інтерв'ю тощо. Озвучення здійснив п. Богдан Кучер.

∙ «Так, Господи» - фільм про Митрополита Володимира з нагоди його Ювілею

Фільм поділений на чотири умовні частини, кожна з яких розкриває якусь суть із єпископського герба Владики Володимира: це і дитинство, і формація в підпіллі, і процес легалізації УГКЦ, і сьогодення. Хронометраж стрічки – 22 хв.

Додамо, що сьогодні також відбудеться трансляція фільму «Так, Господи» на телеканалі «РАЇ» (о 14.05 год. та о 20.45), а також на ОТБ «Галичина» (о 21.20 год.).

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ