08-10 листопада 2019 у реколекційному домі сестер Служебниць (м. Надвірна) відбувся семінар для педагогів, які працюють в католицьких закладах освіти до 3-х років.

Присутні вчителі початкової католицької школи св. Василія Великого, католицької школи-гімназії св. Василія Великого та вихователі католицького садка «Телесик» опрацьовували теми «Модель католицької освіти та виховання», «Роль учителя в процесі навчання і виховання», «Християнське виховання», «Вихователь – педагог, який вчить, що найглибша людська радість – жити в любові» та ін. Також педагоги мали час для особистої застанови, праці в групах, різноманітних ігор та перегляду кінофільму.

В Івано-Франківську презентували фільм про Митрополита Володимира Війтишина

Керівником семінару був о. Петро Майба СДБ, голова ГС «Католицька освіта», керівник напряму католицької освіти Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання.

Захід організований ГС «Католицька освіта» та комісією у справах освіти та виховання Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомила п. Галина Гришко