У вівторок, 12 листопада, в Архієпархіальному управлінні відбулися збори священиків Єзупільського протопресвітеріату. Очолив засідання Митрополит Володимир.

Архієрей, звертаючись до священнослужителів, акцентував увагу на необхідності забезпечення катехитам належного пастирського супроводу і всілякого сприяння їхньому служінню.

Синкел у справах духовенства і священичих родин, митр. прот. Олег Каськів наголосив про мету, з якою збори Єзупільського протопресвітеріату відбуваються в Архієпархіальному управлінні. За словами священнослужителя, такий крок покликаний налагодити кращу та тіснішу співпрацю між священниками, які служать на парафіях, та власне управлінням.

Згодом прот. Степан Балагура – Судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії, звернув увагу на важливості сумлінного виконання душпастирських обов'язків на місцевих парафіях. 

Також, о. Віталій Максимів, Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії, розповів учасникам засідання про економічні питання, які є актуальними на даний момент, а також виступив з мультимедійною презентацією економічного звіту за 2018 рік.

У Надвірній провели семінар для вчителів католицьких закладів освіти

Канцлер Курії Івано-Франківської Архієпархії – о. Віталій Федун представив особовий листок священика і наголосив на комунікації парафіяльних священнослужителів з Архієпархіальним управлінням.

Отець Олексій Данилюк, Захисник подружнього вузла Митрополичого трибуналу розповів священикам про основне завдання церковного судочинства та його важливі моменти.

Пізніше о. Василь Гоголь, Голова Літургічної комісії Івано-Франківської Архієпархії звернувся до присутніх, представивши літургічні книги, котрі стануть корисними душпастирям. 

Диякон Василь Качмарський, Голова Катехитичної комісії Івано-Франківської Архієпархії, закликав до використання сучасних методів та відповідних матеріалів, які подає УГКЦ стосовно катехизації в парафіях.

В свою чергу п. Олег Білоус – проректор з наукової роботи повідомив про День відкритих дверей в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ