В четвер, 07 листопада, у семінарійному храмі Згромадження Воплоченого Слова (що в містечку Монтефіясконе, провінції Вітербо, Італії) була відслужена Свята і Божественна Архиєрейська Літургія, яку очолив Кир Діонісій (Ляхович), Делегат Апостольського Екзархату для українців греко-католиків Італії. В часі Літургії владика Діонісій здійснив Чин поставлення свіченосця, читця, співця та піддиякона для нашого співбрата Симеона Савіцького, ВС, що готується до священства в нашій семінарії.

Розпочалася Божественна Літургія чином поставлення свіченосця, читця, співця та піддиякона нашого брата Симеона. В часі звершення Чину, наш співбрат одягнув піддияконський стихар та стихарний пояс, які символізують херувимів, що стоять біля Трону Всевишнього та воздають йому хвалу та службу приносять.

Опісля Чину поставлення в піддиякони, розпочалася святкова та урочиста Архиєрейська Літургія. Разом із Архиєреєм співслужили священики-форматори нашої семінарії: о. Томас Бонелльо, ректор семінарії, о. Данієль Чіма, духівник семінарії, о. Андрес Торрес, викладач та форматор семінарії та о. Теодосій Савчук, що є відповідальним за формування українців (візантійського обряду).

У Надвірній провели семінар для вчителів католицьких закладів освіти

В часі проповіді, владика звернув увагу на те, що цей піддияконський чин хоч і є тільки першим ступенем та сходинкою до священства, але вже є чітким кроком у служінні Богу та Церкві, та побажав брату Симеону йти вперед у його богопосвяченні та служінні.

Після Літургії, всі семінаристи разом із владикою продовжили святкування, скуштувавши смачної та святкової семінарійної вечері. Висловлюємо також слова вдячності нашим гостям – українцям із найближчої парафії УГКЦ міста Вітербо, які прийшли розділити разом із нами спільну радість.

Просимо Всемилостивого Бога, щоби обдаровував численними дарами нашого новопоставленого піддиякона Симеона, та дарував йому благодать та гідність ступити на стежку Божого та святого священства у нашому Згромадженні.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Перес-служба Згромадження Воплоченого Слова

Пасторальне планування

Лютий 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1