У вівторок, 14 листопада, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, спільно з працівниками Архієпархіального управління провели робочу зустріч з душпастирями Долинського протопресвітеріату.

Єпископ, звертаючись до присутніх розповів, що такі збори проводяться з метою налагодження ще тіснішої співпраці між парафіяльними священиками та Архієпархіальним управлінням. Митрополит Володимир також наголосив, що катехизація є головним завданням кожного пароха з огляду на сучасні виклики часу.

Згодом прот. Степан Балагура – Судовий Вікарій Івано-Франківської Архієпархії, представив основні напрямні для протопресвітеріату, за якими слід рухатись найближчим часом у місцевих парафіях.

Також, о. Віталій Максимів, Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії, розповів учасникам засідання про економічні питання, які є актуальними на даний момент, а також виступив з мультимедійною презентацією економічного звіту за 2018 рік.

Митрополит Володимир благословив усіх, хто долучиться до акції «Святий Миколай іде до сиріт»

Канцлер Курії Івано-Франківської Архієпархії – о. Віталій Федун представив особовий листок священика і наголосив на комунікації парафіяльних священнослужителів з Архієпархіальним управлінням.

Пізніше о. Іван Смішко, Головний юрист Архієпархії говорив про нові вимоги законодавства щодо реєстрації змін до Статутів парафій, а також розповів про обов'язок священиків забезпечити при парафіях наявність усіх правоустановллючих документів.

Головний редактор видавництва "Нова зоря", Голова Департаменту інформації Архієпархії, о. Іван Стефурак подякував отцям Долинського протопресвітеріату за активну співпрацю. 

Отець Олексій Данилюк, Захисник подружнього вузла Митрополичого трибуналу розповів священикам про основне завдання церковного судочинства та його важливі моменти.

Голова Літургічної комісії Івано-Франківської Архієпархії – прот. Василь Гоголь звернувся до присутніх, представивши літургічні книги, котрі стануть корисними душпастирям. 

Диякон Василь Качмарський, Голова Катехитичної комісії Івано-Франківської Архієпархії, закликав душпастирів всіляко сприяти парафіяльним катехитам для належного виконання їхнього служіння.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ