Сьогодні, 16 листопада, в приміщенні Івано-Франківської Духовної Семінарії, відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Тема цьогорічної гри «Дари і плоди Святого Духа».

За словами організаторів, мета інтелектуальної гри - закріпити і розвинути знання учнів про Дари і плоди Св. Духа. Перевірити рівень вміння використовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, а також увідомити важливість Дарів і плодів Св. Духа і в чому їх суть.

На базі підручника «Дари і плоди Святого Духа», парафіяльна дітвора нашої архієпархії готувалась не один місяць. Як результат участь у грі взяли 39 команд, з яких: молодша вікова категорія - 21 команда; старша вікова категорія - 16 команд. Окремо змагалися і катехити.

Переможцем у молодшій віковій категорія стала команда «Діти Марії» із с. Нивочин Богородчанського протопресвітеріату, у старшій «Вогонь надії» із селища Перегінське Перегінського протопресвітеріату, серед катехитів сильнішим виявилась команда «Шехіна» із Брошнівського протопресвітеріату.

 Студенти-богослови запрошують на конференцію

«Щиро вітаємо переможців, та бажаєм успіху у всеукраїнському рівні, який відбудеться 23 листопада у місті Львів. Окрема подяка усім учасникам та їх катехитам, які взяли участь не тільки в архієпархіальному рівні, але, попередньо здобули перемоги на деканальних рівнях», - каже голова Катехитичної комісії диякон Василь Качмарський.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Катехитична комісія Івано-Франківської архієпархії УГКЦ