У неділю, 17 листопада, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив новозбудовану церкву Архистратига Михаїла та престіл для місцевої громади села Яворів, що на Долинщині.

Традиційно, Владику зустрічали на подвір'ї святині. Діти вручили Митрополиту хліб та сіль, а отець-парох Михайло Боянецький запросив Митрополита Володимира очолити Архієрейську Божественну Літургію. Вже на початку відвідин Митрополит здійснив освячення нового храму та престолу, на якому буде звершуватись безкровна жертва нашого Спасителя.

По завершенні Чину освячення Митрополит розпочав Божественну Літургію, на якій Владиці співслужили чисельно зібрані священнослужителі, на чолі з отцем-деканом Зореславом Котовичом.

Роздумуючи над недільним Євангелієм, Архієрей звернув увагу, що сьогодні мільйони людей надмірно турбуються про матеріальні речі, вони настільки зайняті своїми дочасними справами, що не мають навіть часу подумати про вічність.

За його словами, Ісус Христос пригадує нам цю правду кажучи: "Яка користь людині, якщо весь світ здобуде, а занапастить свою власну душу? Що може дати людина взамін за свою душу?"

Від дітей – до дітей. Івано-франківські католицькі школярі провели благодійний ярмарок для дитячої реанімації

На завершення візиту Митрополит вручив подячні грамоти жертводавцям та усім, хто спричинився до спорудження храму. Після чого всі спільно помолились «Боже великий, єдиний», заносячи свої молитви до Всевишнього за мир та спокій в Батьківщині нашій Україні.

 ______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ