На урочистості з нагоди ювілею від часу заснування гімназії завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Сьогодні, 19 листопада, в Рогатині відбулися урочистості з нагоди відзначення 110-ліття від часу заснування місцевої гімназії. Свято розпочалося з молитви Архієрейської Божественної Літургії, яку очолив Митрополит Володимир у співслужінні священників деканату.

Після спільної молитви, Митрополит привітав присутніх викладачів, гімназистів та гостей свята із прекрасною датою. Владика побажав наснаги та щедрих Божих ласк на подальші роки діяльності навчального закладу.

«Ці 110 років, які сьогодні відзначаємо, - чергова можливість подякувати Господеві за всі Його ласки-благодаті. Дякуємо й вам, дорогі педагоги, за те, що не покладаючи рук виховуєте добре майбутнє покоління нашої Батьківщини України», - зазначив Митрополит Володимир.

 Митрополит Володимир освятив новозбудований храм у селі Яворів, що на Долинщині 

Після спільної молитви відбулося освячення пам’ятної дошки одному із найвидатніших випускників закладу о. Івана Музички. Отець Іван – насправді велична постать у житті не тільки Рогатинщини, але й цілої нашої Церкви. Він - доктор богослов'я, заслужений ректор Українського Католицького Університету імені св. Климента Папи у Римі, почесний доктор honoris causa Українського католицького університету у Львові, почесний науковий співробітник відділення релігієзнавства Інституту Філософії Національної Академії Наук України, науковець, католицький публіцист, письменник.

Опісля з нагоди ювілею гімназії розпочалася урочиста академія. На початку слово мав Митрополит Володимир, який благословив присутніх та вручив вітальну грамоту.

∙ Від дітей – до дітей. Івано-франківські католицькі школярі провели благодійний ярмарок для дитячої реанімації 

А потім у канві культурно-мистецької програми присутні у залі змогли подумки помандрувати у минулі десятиліття, згадати колишніх гімназистів, які зробили вагомий внесок у становлення нашої Батьківщини.

Варто зазначити, що святковий захід був насичений оригінальними виступами юних гімназистів та їхніх наставників, що ще раз засвідчило: усі вони – одна велика родина.

 ______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ