Сьогодні, 19 листопада, в Архієпархіальному управлінні відбулися збори душпастирів Голинського протопресвітеріату. Модератором даного засідання виступив Синкел у справах духовенства і священичих родин, митр. прот. Олег Каськів.

Згодом митр. прот. Степан Балагура – Судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії розповів про 4 напрямні розвитку, а саме: катехизація, біблійні гуртки, сотрудники в більших парафіях, де ще немає та будівництва резиденцій, що стосуються Голинського протопресвітеріату.

Також, о. Віталій Максимів, Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії розповів учасникам засідання про економічні питання, які є актуальними на даний момент, виступив з мультимедійною презентацією економічного звіту за 2018 рік, а також висловив слова вдячності священнослужителям, котрі посприяли участі дітей у щорічному таборі «Веселі Канікули з Богом» в урочищі Підлюте.

Диякон Василь Качмарський, Голова Катехитичної комісії Івано-Франківської Архієпархії, закликав душпастирів всіляко сприяти парафіяльним катехитам для належного виконання їхнього служіння.

Перший фестиваль семінарійних хорів «Ad fontes» відбувся у Львівській духовній семінарії Святого Духа

Канцлер Курії Івано-Франківської Архієпархії – о. Віталій Федун наголосив на важливості комунікації парафіяльних отців з Архієпархіальним управлінням.

Головний редактор видавництва "Нова зоря", Голова Департаменту інформації Архієпархії, о. Іван Стефурак подякував отцям Голинського протопресвітеріату за активну співпрацю протягом року, також доповідач закликав до проповідування Слова Божого за допомогою сучасних методів комунікації.

Отець Олексій Данилюк, Захисник подружнього вузла Митрополичого трибуналу розповів священникам про основне завдання церковного судочинства та його важливі моменти.

В свою чергу п. Олег Білоус – проректор з наукової роботи повідомив про можливості та переваги навчання в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Пасторальне планування

Березень 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5