Сьогодні, 23 листопада, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав до парафії села Суходіл, що на Рожнятівщині. Цього дня відбулася Архієрейська Божественна Літургія, а також освячення оновлених розписів храму і дзвонів.

Численні вірні, молодь та діти на церковному подвір’ї радо зустрічали Митрополита щирими посмішками та словами привітань. Місцевий парох запросив Владику Володимира очолити богослужіння.

Розпочались урочистості з освячення відновлених розписів святині та спільної Архієрейської Божественної Літургії. 

∙ У Рогатині врочисто відзначили 110-ліття гімназії [ФОТО]

Згодом Митрополит Володимир освятив нові дзвони, які пожертвували для громади українська родина Угрин Михайла та Галини із м. Чикаго (Сполучені Штати Америки), які є вихідцями с. Суходіл. Після освячення дзвонів Архієрей звернувся до присутніх, пояснюючи значення дзвонів для мирян. «Дзвони є тим голосом Божим, який кличе кожного парафіянина  до храму на молитву», - переконаний Митрополит.

На завершення Владика висловив жертводавцям слова вдячності за щиру і ревну працю для добра парафії та усієї Христової Церкви.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ