28-29 листопада 2019 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбудеться Міжнародна наукова конференція «Україна-Ватикан: контекст конфесійних ідентичностей і релігійних трансформацій у світі та Україні».

Співорганізаторами конференції є Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Григорія Сковороди Національної Академії наук України, Івано-Франківська академія Івана Золотоустого, Національний заповідник «Давній Галич», Українська Асоціація релігієзнавців.

Робота конференції планується за такими напрямами:

  • трансформація національної, культурної і релігійної ідентичності православної і католицької церкви в країнах Східної і Центральної Європи в умовах демократії і свободи совісті;
  • сучасні конфесійні трансформації в Україні;
  • католицьке і православне ставлення до авраамічних релігій і релігійних меншин: екуменізм чи діалог;
  • проблеми шлюбу, сім’ї, жінки і молоді в католицькій і православній церкві;
  • взаємини між Українською Греко-Католицькою Церквою і Православною Церквою України в світлі політики толерантного міжконфесійного діалогу Ватикану.

За підсумками конференції планується видання наукового збірника.

Початок роботи конференції 28 листопада 2019 року о 10:00 за адресою: місто Івано-Франківськ, вулиця Софрона Мудрого, 22 (колишня Гарбарська), Івано-Франківська академія Івана Золотоустого, 8 поверх, конференційний зал.

Контактні телефони: 0506731062, 0970354174 (Олег Білоус).

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!