24 листопада, в Івано-Франківській духовній семінарії розпочали відзначення храмового празника Великою Вечірнею з Литією. Розділити цю радість завітали екзарх Харківський Владика Василь Тучапець та апостольський візитатор для греко-католиків Білорусі о. архимандрит Ян Сергій Гаяк, а також численне духовенство та гості.

З благословення Митрополита Володимира Війтишина в часі молінь Владика Василь Тучапець уділив чин нижчих свячень братам-семінаристам ІФДС. Екзарх Харківський побажав їм не збезчестити наданої честі прислуговувати у Божому храмі, але в молитві і покорі очікувати вищих свячень.

∙ В Архієпархіальному управлінні провели збори з душпастирями Голинського протопресвітеріату

На завершення цього святкового дійства з подячним словом виступили піддиякони. Перш за все, вони подякували Всевишньому, що скеровує їх на добрий життєвий шлях, опісля Владиці за уділені ним свячення, а також отцям-настоятелям за їхнє жертовне служіння для виховання майбутніх душпастирів.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

За матеріалами Інфо-центру ІФДС