25 листопада Церква вшановує пам’ять свщмч. Йосафата Архієпископа Полоцького. Цього дня братія Івано-Франківської Духовної семінарії святкує храмовий празник.

Розпочалися святкування із Великої Утрені, яку відслужив віце-ректор о. Андрій Чорненко. Опісля богослужіння продовжилися Божественною Літургією. Очолив моління високопреподобний архімандрит Сергій Гаєк, Апостольський візитатор для греко-католиків у Білорусі. Також були присутні ректори інших семінарій: о. Ігор Бойко, о. Іван Римар, о. Петро Жук, о. Мирон Бендик, о. Пантелеймон Трофімов та професори і декани Академії Івана Золотоустого.

У вітальному слові високопреподобний Сергій Гаєк розповів про життя святого покровителя семінарії, де виділив його риси, які мають бути у кожному душпастирі. Окрім того, проповідник, наголосив на тісній співпраці Церков України і Білорусії, зазначивши, що завдяки підтримці УГКЦ Білоруська Греко-Католицька Церква після ліквідації на псевдо-соборі змогла продовжити своє служіння.

В Академії Івана Золотоустого відбулася регіональна студентська наукова конференція

По завершенні Богослужіння ректор ІФДС о. Роман Микієвич подякував усім присутнім за те, що розділили урочистості з семінарійною спільнотою. Опісля представники місцевої влади подякували о. Роману Микієвичу та о. Андрію Чорненку за активну участь у житті міста Івано-Франківська.

 ______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

За матеріалами Інфо-центру ІФДС