Сьогодні, 30 листопада, в Івано-Франківську відбувся семінар-тренінг для дружин священиків «Почуття в сім’ях – як дар Божий». Участь в ньому взяли 55 їмостей з усього Прикарпаття.

На запрошення та з ініціативи молитовної спільноти їмостей «Голос Марії», семінар провела Ірина Вишинська – психолог, арт-терапевт, консультант з короткотермінової психотерапії (BSFT).

На початку зустрічі дружини священиків взяли участь у молитві Божественної Літургії, щоби в ній просити Всемилостивого Господа благословення для себе та своїх сімей. Після чого розпочались тематичні міні-конференції, які переривалися на каву та обід.

Ірина Вишинська представиа до уваги слухачів три теми «Причини непорозумінь в сім’ях та шляхи їх подолання», «Добрі взаємини у подружжі. Роль жінки у зміцненні родини», «Як поводитись дорослим, щоб діти їх слухали». Окрім того впродовж семінару кожен мав можливість задавати свої запитання спікеру.

 У Франківську тривають духовні реколекції для подружніх пар і наречених [ФОТО]

«Тему, над якою ми сьогодні застановлялися – дуже важлива, адже кожна із нас прагне щастя для своєї сім'ї, а тому мусимо просити цього дару в Господа», - каже одна із організаторок заходу п. Ірина Рохман.

Тренінг тривав майже цілий день, який дружини священиків присвятили виключно саморозвитку, знайомству між собою та молитві.

За словами організаторів, подібні заходи для їмостей будуть проводитись і надалі.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ