Загалом на фестивалі виступили 15 колективі з усього регіон, кожен з яких був цікавий та неповторний.

У неділю, 1 грудня, у селищі Солотвин відбувся IV регіональний молодіжний фестиваль духовної пісні "Під небом Господнім". Усіх присутніх привітали священники о. Віталій Луцак та о. Дмитро Фуфалько.

Поки на сцені звучали чудові пісні на славу Господа, маленькі дітки мали змогу провести час у творчій майстерні з Христиною Гут, а будь-який гість мав можливість прикріпити до духовного дерева улюблене повчання з Євангелії разом з Світланою Паневник (завідуючою селищної бібліотеки).

Святкування розпочав хор викладачів Солотвинської ДМШ, керівник Мирон Рогацький, який виконав уривки з "Літургії" Д. Бортнянського. Мабуть тому і пройшов фестиваль легко і на одному подиху.

Відтак звучали твори у виконанні народного аматорського вокального колективу "Міжгірянка" (керівник Наталя Шебунчак) та соліста Богдана Богославця. Також учасниками фестивалю стали колективи з парафії УГКЦ Св. Павла і Петра (Старуня), Преображення Господа Нашого Ісуса Христа (Пороги), Архистратига Михаїла (Яблунька), Воздвиження Чесного Хреста (с.Раковець) та Різдва Пресвятої Діви Марії (с-ща Солотвин).

 У рідному селі блаженного Симеона Лукача провели традиційні нічні моління [ФОТО]

Організатори складають слова вдячності всім колективам, а також керівникам вокальної студії "Звук сонця" Марині Стефанців та керівнику танцювального колективу "Мереживо" Оксані Климович.

Щороку фестиваль підтримує селищний голова Наталя Тютюнник. Цьогоріч вітав і депутат обласної ради Манолій Піцуряк.

Особлива подяка за проведення фестивалю і організаційні питання завідуючій будинку культури Ірині Федорівні Суслик та її донечці. 

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Ярослав Середюк,
референт пресслужби архієпархії в Солотвинському протопресвітеріаті