В Івано-Франківській приміській парафії Святих Кирила і Методія (Крихівці) протягом 4 днів (з 28 листопада по 1 грудня) тривали Духовні Реколекції для подружніх пар і наречених. Вони були організовані для парафіян і гостей, щоби ось таким молитовно-пізнавальним способом завершити Рік Родини, Рік Святості Подружжя. Духовні реколекції – це час для усамітнення, для молитви особистої і спільнотної, для роздумів, для слухання наук, для дискусій, для обговорень. Це спеціально виділений час для особистого духовного збагачення та розвитку.

Перших два дні мали особливу програму: Свята Літургія, духовне слово о. Йосафата Бойка, ВС з поясненнями обряду вінчання (вінців, обручок, шлюбної присяги на Євангелії). Відтак кожного дня ввечері мали конференції на різні теми: Адріан Буковинський, експерт та відомий фахівець з сімейних питань, активний захисник родини, автор підручників для викладання в школі предмету «Основи сім’ї» доповідав на тему «Відповідальності у родині» – підготовці до подружжя і в самому подружжі, відповідальність у служінні батька, чоловіка, матері і дружини. Актуальність теми надзвичайна, оскільки велика кількість розлучень в України (понад 50%) спричинена саме хворобою «безвідповідальності» за взяті на себе обов’язки у родині. Ґеня Самборська, активістка в діяльності за життя та родину, Голова благодійного фонду «За гідність людини» та член Європейського Інституту сімейної освіти заторкнула дві гарячі теми – аборт і контрацепцію у родині. Її тема доповіді звучала саме так: «Життя в родині без гріха і страху».

Третій суботній день мав свої особливості, оскільки теми доповідей були такими «Прощення у родині» (о. Йосафат Бойко, ВС) і «Молитва у родині» (о. Лука Шаламай, ВС). Кожна конференція супроводжувалася жвавою дискусією та цікавими запитаннями. Недільний день був завершенням реколекцій і всі присутні у храмі – учасники реколекцій та інші вірні мали гарну нагоду відновити свої шлюбні обіцянки любові, чесності, вірності, а жінки ще й послуху подружнього. Подружні пари всі разом повторювали слова обіцянки, тримаючись за руки, а відтак священик прочитав молитву благословення.

 В Івано-Франківську відбудеться Архієпархіальний собор [ВІДЕО]

Дякуємо Богові за ідею і можливість проводити такі зустрічі, а всім учасникам за добру волю і бажання взяти в них участь. За всі дні у реколекціях взяло участь близько 250 чоловік. Молімося за наші родини, щоб Господь їх благословив ласкою витривалості у цьому покликанні,  а також і за наречених, щоб вони з глибокою відповідальністю підходили до цього вибору.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Пресслужба парафії Святих Кирила і Методія