З нагоди відзначення дня Святого Миколая у пенітенціарних установах відбуваються духовно-молитовні зустрічі з ув'язненими за участю душпастирів, капеланів, волонтерів адже Святий Миколай опікун людей у різних обставинах їх життя вважається також покровителем ув'язнених. Установа виконання покарань №12 м.Івано-Франківська перебуває під особливою опікою Св. Миколая. Саме тут розташовано одразу дві молитовні каплиці, освячені на честь Святого Миколая.

З цієї нагоди у четвер, 19 грудня в УВП №12 відбулася святкова Служба Божа для засуджених, яку очолив о. Василь Сливоцький, в'язничний душпастир та сотрудник храму Зіслання Святого Духа (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця,105, адміністратор о.Михайло Віхоть).

У своїй проповіді о.Василь побажав, щоб через посередництво Св. Миколая Господь благословив усіх тими дарунками, які найбільше ми потребуємо в нашому житті.

На Службі Божій разом з ув`язненими також молились сестри Мирянського Чину Святого Василія Великого та Апостольства молитви з монастиря Царя Христа м. Івано-Франківська, які принесли подарунки для в'язнів.

 Свято Милосердя. У Містечку св. Миколая відзначили ювілей

За сприяння парафій м. Івано-Франківська для осіб, що перебувають під вартою було передано засоби гігієни, солодощі та фрукти. Подарунки для в’язнів приготували також представники громадсько-християнського руху "Клич". Опісля волонтери відвідали ув`язнених з подарунками від Святого Миколая.

Висловлюємо подяку керівництву установи за постійну допомогу та сприяння у душпастирській праці з в'язнями та пенітенціаріями.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Лютий 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1