У неділю, 29 грудня у каплиці Івано-Франківської Духовної Семінарії на подячну молитву з нагоди завершення 2019 року разом із Митрополитом Володимиром зібрались працівники Лікувально-діагностичного центру св. Луки та готелю «Станіславів».

Обидві структури діють за сприяння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, метою діяльності яких є вирішення соціальних потреб і проблем Прикарпатського регіону за допомогою соціального підприємництва. Діяльність обох структур забезпечує Церкву відповідними ресурсами задля виконання її місії – зокрема, реалізовувати харитативну діяльність, екологічні ініціативи та проекти, надавати можливість для пільгового навчання дітей та молоді з малозабезпечених сімей і лікування та оздоровлення соціально незахищених верств населення. 

Так, до-прикладу, у 2019 році 2 753 пацієнти Центру Св. Луки отримали високоякісні медичні послуги на пільговій основі – серед них, зокрема, люди з малозабезпечених, соціально-незахищених верст населення, а також учасники АТО/ООС.

Востаннє в цьому році відбулася зустріч протопресвітерів

По завершенні богослужіння владика Володимир поблагословив усіх присутніх на подальшу плідну працю та склав слова подяки за їхнє служіння людям, котрі цього потребують. "Усе, що ви зробили одному з Моїх братів найменших, – ви Мені зробили“, – звернувся Архієрей.

В свою чергу, віце-економ Архієпархії прот. Віталій Максимів звернув увагу на основі здобутки структур Архієпархії у медичній сфері та галузі соціального підприємництва протягом минулого 2019 року. Опісля референт фінансово-юридичного відділу о. Маркіян Букатчук зачитав подячні Митрополичі грамоти, які були вручені обом колективам. 

Спільна подяка Господу завершилась молитвою «Боже великий єдиний».

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ