У вівторок, 31 грудня, о 19:00 год. в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, м. Івано-Франківська, кількасот вірних прийшли на Божественну Літургію, в якій дякували Господеві за прожитий 2019 рік.

Очолив моління Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні священиків собору та тих, що прибули на молитву-подяки.

У своєму слові Владика Володимир зосередив увагу на вмінні кожного дня дякувати Богу за все у нашому житті: за дар життя, за рідних та близьких, за землю, свободу, і всякі дари, що походять від Бога щоб Він надалі нам благословив, а й дарував більше ніж ми того просимо чи на те заслужили.

Окрему увагу архієрей звернув на молитву у всіх потребах нашого життя до Пречистої Богородиці, нашої Матері Небесної, нашої Покровительки та скорої Заступниці.

 Працівники ЛДЦ св. Луки та готелю «Станіславів» спільно з Митрополитом Володимиром подякували Богові за рік, що минає

Завершилось богослужіння молитвою-подяки за прожитий рік, словами привітань та побажань на рік, що приходить. Опісля всі спільно помолитися за Боже благословення для Батьківщини нашої України гімн «Боже великий, єдиний».

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Джерело