Фестиваль пройде з 8 по 12 січня в храмі Царя Христа, за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 181. Окремі виступи відбудуться на Вічевому майдані. Цього року він стане вже одинадцятим.

У Франківськ на фестиваль різдвяної духовної музики приїдуть хорові колективи з Іспанії, Польщі, Канади та Румунії.

За словами організаторів, з Іспанії чекають дитячий хор – представників римо-католицької церкви з Бенедиктинського монастиря міста Мадрида. У програмі їхнього виступу – старовинний церковний латинський спів.

Дитячий хор з Мадрида виступить на Вічевому майдані 10 січня о 16.40 год.

Хор “Флоралія” з Національного університету мистецтв румунського міста Ясси теж візьме участь у “Коляді на Майзлях” як представник Румунської Православної Церкви.

З цим хором ми будемо мати спільну Божественну Літургію під час фестивалю”, – ділиться о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ.

Ці та інші закордонні гості представлять свою програму на сцені “Коляди” на Вічевому майдані 11 січня – виступи з 15.30 год.

Франківців також запрошують на виступ африканського хору святої Терези. Його учасники – студенти івано-франківських вишів, які є парафіянами римо-католицького костелу.

 В Івано-Франківську триває підготовка до Міжнародного фестивалю “Коляда на Майзлях”

Пригадуємо, що ХІ Міжнародний фестиваль "Коляда на Майзлях" розпочнеться у середу, 8 січня, Архієрейською Божественною Літургією, яку очолить Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Початок о 12:00 год.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!