Як ми повідомляли раніше, з 8 по 12 січня в Івано-Франківську пройде масштабний ХІ Міжнародний фестиваль “Коляда на Майзлях”. Зазвичай на «Коляду на Майзлях» приїжджають колективи не тільки з усіх куточків України, а й з-за кордону. Цьогоріч зареєструвалась близько 20 колективів-учасників, які цілий тиждень величатимуть народження Спасителя у піснях-колядках.

Хори, ансамблі, оркестри та вокалісти виконуватимуть традиційні та старовинні колядки і щедрівки. Колективи прибудуть як з Прикарпаття, так і з різних куточків України. Також завітають гості із Іспанії, Польщі, Румунії та Канади. Окремо слід виділити виступи колективів із зони бойових дій - Волновахи та Попасної.

Пропонуємо Вашій увазі повний перелік виступів під час фестивалю.

8 січня (середа)

12.00 Архієрейська Божественна Літургія за участю Архієпископа та Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина

13.20-14.00 – Урочисте відкриття фестивалю за участю колективів монастиря Царя Христа:

  • парафіяльний хор «Надія»
  • юнацько-дитячий хор «Божі ангели»
  • молодіжний хор «Осанна»
  • молодіжний хор «Істина»
  • камерний хор «Cantemus»
  • струнний ансамбль «Quattro Corde» Івано-Франківської обласної філармонії ім. Іри Маланюк
  • квартет бандуристок «Гердан»
  • актори муздрамтеатру
  • Ірина Житинська (м. Вроцлав, Республіка Польща)

9 січня (четвер)

16.00 – концертна програма на Вічевому майдані за участю гостей фестивалю:

  • Академічний хор ансамблюпісні і танцю «Козаки Поділля» (м.Хмельницький)
  • Хор ПЦУ (м.Івано-Франківськ) (12 хв.)
  • Вокальний ансамбль «Мелодія» (м.Попасна, Луганська область)
  • Африканський хор Святої Терези
  • Народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «5 океан» (с.Угорники)
  • Народний аматорський фольклорний гурт «Коралі»
  • Державна заслужена хорова капела України «Трембіта» (м. Львів)

18.00 – фестивальні виступи у храмі:

  • Академічний хор ансамблюпісні і танцю «Козаки Поділля» (м.Хмельницький)
  • Хор ПЦУ (м.Івано-Франківськ)
  • Вокальний ансамбль «Мелодія» (м.Попасна, Луганська область)
  • Африканський хор Святої ТерезиРимо-Католицької церкви парафії Христа Царя (Івано-Франківськ)
  • Народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «5 океан» (с.Угорники)
  • Народний аматорський фольклорний гурт «Коралі» (смт. Новооржицьке, Полтавська обл..)
  • Державна заслужена хорова капела України «Трембіта» (м. Львів)

10 січня (п’ятниця)

16.00 – концертна програма на Вічевому майдані за участю гостей фестивалю:

  • Вокальний ансамбль «Співаночки» Криворізького обласного музичного коледжу (Дніпропетровська область)
  • Фольклорний ансамбль «Первоцвіт» (м.Волноваха, Донецька область)
  • Хор церкви «Віфанія» Християн віри євангельської (м.Львів)
  • Дитячий хор «Escolania Vall de Los Caidos» (м. Мадрид, Іспанія)
  • Камерний хор «Кристинопіль» дому (м.Червоноград, Львівська обл..)

18.00 – фестивальні виступи:

  • Вокальний ансамбль «Співаночки» Криворізького обласного музичного коледжу (Дніпропетровська область)
  • Фольклорний ансамбль «Первоцвіт» (м.Волноваха, Донецька область)
  • Хор церкви «Віфанія» Християн віри євангельської (м.Львів)
  • Дитячий хор «Escolania Vall de Los Caidos» (м. Мадрид, Іспанія)
  • Академічний камерний оркестр «HARMONIA NOBILE» Івано-Франківської обласної філармонії, солісти філармонії – Ірина Ключковська та Олександр Семчук
  • Камерний хор «Кристинопіль» Червоноградського Народного дому (м.Червоноград, Львівська обл..)

11 січня (субота)

14.00 –  святкова хода з колядою від монастиря Христа Царя до Вічевого майдану

14.30 – концертна програма на Вічевому майдані за участю гостей фестивалю:

  • СПІЛЬНА КОЛЯДА (вся площа «Нова радість стала»)
  • СПІЛЬНА КОЛЯДА (вся площа «Бог предвічний»)
  • Національна капела бандуристів України ім. Г.Майбороди (м. Київ)
  • Театр-студія «Гердан» (м.Чернівці)
  • Хор церкви «Віфанія» Християн віри євангельської (м.Львів)
  • Хор церкви Святого Миколая (м.Торонто, Канада)
  • «Partes» (Познань, Польща)
  • Етно-гурт KURBASY (м.Львів)
  • Вокально-інструментальний ансамбль «Floralia» національного університету мистецтв Джорджа Енеску (м.Ясси, Румунія)
  • Репрезентативний чоловічийхор Об'єднання українців у Польщі «Журавлі»
  • Men Sound (м.Київ)

18.00 – фестивальні виступи:

  • Репрезентативний чоловічий хор Об'єднання українців у Польщі «Журавлі»
  • Театр-студія «Гердан» (м.Чернівці)
  • Хор церкви Святого Миколая (м.Торонто, Канада)
  • Камерний чоловічий ансамбль церковного співу «Partes» (Познань, Польща)
  • Етно-гурт KURBASY (м. Львів)
  • Вокально-інструментальний ансамбль «Floralia» національного університету мистецтв Джорджа Енеску (м. Ясси, Румунія)
  • Вокальний секстет «MAN SOUND» (м.Київ)
  • Національна капела бандуристів України ім. Г.Майбороди (м. Київ)

12 січня (неділя)

10.00 год.Божественна Літургія  (Камерний хор «Cantemus», Хор церкви Святого Миколая (м.Торонто, Канада).

12.00 год. Божественна Літургія  (Молодіжний хор «Осанна», Вокально-інструментальний ансамбль «Floralia» національного університету мистецтв Джорджа Енеску (м.Ясси, Румунія)

16.00 – Гала-концерт за участю всіх колективів.

Пасторальне планування

Січень 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2