Сьогодні, 11 січня в Івано-Франківську зібралися встановили іще один рекорд України. Цього разу, в рамках Міжнародного фестивалю «Коляда на Майзлях» містом пройшли люди з найбільшою кількістю різдвяних зірок. Їх було 660, тому було встановлено новий рекорд, який був офіційно зафіксований представниками «Книги рекордів України».

В рекордній ході також взяли участь Митрополит Володимир Війтишин спільно з духовенством Івано-Франківської Архієпархії. 

Франківці сформували колони і рухатимуться за 4-ма маршрутами:

– монастир Христа Царя (вул. Незалежності, 181) – вул.Незалежності (пішохідна зона) – Вічевий майдан

– храм Різдва Христового (вул. Гетьмана Мазепи, 135а) – вул. Шевченка – Вічевий майдан;

– Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового (майдан Шептицького, 22) – вул.Галицька – Вічевий майдан;

 – монумент «Вознесіння Христове» (вул.Валова) – вул.2000-річчя Різдва Христового – вул.Шпитальна – вул.Грушевського – вул.Левка Лук’яненка – площа Міцкевича – вул.Вітовського – Вічевий майдан.

Дорогою люди співали українські колядки, а хода вирушала з чотирьох точок до Вічевого майдану. 

На завершення Владика Володимир Війтишин подякував усім за участь в події і підкреслив, що найкраща коляда, коли вона є в поході один до одного і проголошення слова Божого про прихід Спасителя. 

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

За матеріалами місцевих ЗМІ