Сьогодні, 13 січня, в катехитичному центрі Архікатедрального собору Воскресіння Христового, що в Івано-Франківську, на запрошення митр. прот. Юрія Новіцького розпочалися "Різдвяні канікули з Богом" для дітей із інклюзивної групи ГО «Об’єднані любов’ю».

Свято розпочалося зі спільної молитви Божественної Літургії, яку очолив прот. Іван Стефурак – директор Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Під час богослужіння присутні мали нагоду приступити до Таїнств Покаяння та Євхаристії. Окрім того із повчальним словом-проповіддю до них звернувся о. Іван. За його словами Ісус Христос народився в зовсім маленькій стаєнці та дав себе покласти в ясла для того, щоб спільно із нами пережити увесь біль та дискомфорт у цій земній мандрівці. Проповідник переконаний, саме в кожному потребуючому щоденно проявляється наш новонароджений Господь.

Також варто зазначити, що дітки мали можливість прислуговувати в часі Служби Божої при вівтарі зі свічками.

∙  Митрополит Володимир очолив Різдвяне богослужіння у головному храмі міста [ФОТО+ВІДЕО]

Згодом о. Іван провів спільну зустріч, де кожен з учасників різдвяних канікул, а особливо батьки, змогли поділитись своїми життєвими переживаннями та свідченнями.

Майстер-класи, банси, забавлянки, мультфільми, зустрічі й спільні колядування з міні-колективами міста, частування, зустрічі з психологом-реабілітологом та багато іншого чекає на дітвору 13 по 17 січня при катехитичному центрі Архікатедрального собору Воскресіння Христового.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ