Що може бути взимку кращим, ніж родинні свята? Саме тому Католицька гімназія 21 січня зібрала на своє свято – день свого покровителя святого Василія Великого – усю шкільну родину. Літургію з цієї нагоди в шкільній каплиці очолив віце-економ Івано-Франківської Архієпархії прот. Віталій Максимів, йому співслужили о. Петро Майба зі Львова, заступник голови Комісії і виховання УГКЦ, о. Тарас Вілюра, адміністратор закладу, о. Віталій Сенько, о. Іван Луцишин, учителі християнської етики, о. Василь Чорній, психолог.

Наприкінці Святої Літургії Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин поблагословив учнів, вчителів та батьків на добрі успіхи та зростання в чеснотах. Опісля гості свята, вчителі та учні продовжили святкування за спільною трапезою. Родзинкою цього дня став фінал шоу «Католицька школа має талант», у якому учні показали свої даровані Богом здібності та таланти.

Учні вразили всіх присутніх різножанровим вокалом, грою на музичних інструментах, хореографією різних стилів, створенням неймовірних картин і цікавих відеороликів та навіть прийомами бойового мистецтва. До учасників шоу звернулася с. Христофора Буштин, голова Патріаршої Комісії освіти та виховання (м. Київ), заохочуючи кожного продовжувати розвивати свої дарування.

∙  Митрополит Володимир очолив Йорданські богослужіння в Архікатедральному соборі

За підсумками онлайн голосування переможницею шоу стала Тетяна Рибак – 7-Б клас (вокал), ІІ місце посіла Дарина Даниш – 8-А клас (вокал), ІІІ місце – Яна Оленчук – 1(5)-А клас (вокал). Приз глядацьких симпатій здобув Матвій Манько – 5-Б клас (бойове мистецтво).

Святкування завершилося спільною колядою та нагородженням переможців. Наприкінці свята сестра Єремія Стеблина, директорка, висловила слова вдячності до всіх, хто зусібіч підтримує школу та її розвиток, а також учням, які підготували свої виступи та їхнім педагогам.

Щиро дякуємо всім меценатам та жертводавцям свята. Нехай милосердний Господь дарує вам свої благодаті на многії літа!

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомила сестра Єремія Стеблина, директорка гімназії