У неділю, 2 лютого, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин відвідав громаду храму св. Великомученика Юрія, що в с. Угорники. На запрошення адміністратора парафії радість свята також розділив Владика Михаїл Бубній, екзахр Одеський. Під час урочистої Архієрейської Божественної Літургії Митрополит Володимир уділив ієрейські свячення дияконам випускникам Івано-Франківської духовної семінарії.

Ще на початку візиту на церковному подвір’ї Архієрея радо вітали наймолодші парафіяни за давньою традицією з хлібом і сіллю. Відтак адміністратор парафії о. Юрій Трухан запросив Владику звершити богослужіння.

Згідно Чину поставлення ієрея, після Великого входу кандидати до священства Андрій ЛуцькийВасиль Качмарський, Павло БаланюкОлександр Кубік, Лука Бендик та Олег Жилавий, після трьох обходів довкола престолу, зачитали визнання віри. Опісля Владика Володимир прочитав молитви ієрейських свячень. Відтак нововисвячені ієреї були облечені у священичі ризи: епітрахиль, пояс, нарукавники та фелон, а також отримали служебник та чашу. Після чого вони стали до престола і далі з усіма священиками відправляли Божественну Літургію.

До Архієпархіального Управління завітали з колядою учні католицької гімназії

Після Служби Божої Митрополит Володимир та Владика Михаїл привітали нововисвячених ієреїв і побажали їм святого служіння у Винограднику Христовому.

Після Божественної Літургії у храмі розпочалась гучна розколяда, якою вірні завершують різдвяні-новорічні свята та гучно прославляють народження нашого Спасителя! Серед присутніх високоповажних гостей був і міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ