31 січня – 2 лютого у реколекційному домі сестер мироносиць (м. Яремче-Ямна) учителі Угорницької школи роздумували над покликанням і завданням педагога у сучасному світі.

Реколекційні науки чергувалися працею в групах, де учителі могли застановитися над почутим, обговорити разом з колегами і вирішити поставлені отцем-реколектантом завдання, а також прогулянкою до водоспаду.

Реколектант – о. Петро Майба СДБ, голова Громадської Спілки «Католицька освіта», керівник напряму католицької освіти Комісії УГКЦ у справах освіти і виховання.

Реколекції організовані Громадською Спілкою «католицька освіта» і комісією у справах освіти і виховання Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Думки з реколекційних наук.

Митрополит Андрей Шептицький пише, що християнське виховання є більшим добром, ніж усе добро світу. Що потрібно робити сьогодні педагогу? Допомогти сформувати особу. На цьому шляху потрібно довіритись, як Авраам, Богові. Ми не знаємо точно куди ідемо. Але Христос, коли кличе апостолів, не описує шлях, який вони мають пройти. Він просто каже: «Ідіть за мною» (Мт. 4, 19). 

Монахи-студенти зі Львова запрошують франківців на різдвяну виставу

«От стою при дверях і стукаю: як хто почує голос мій і відчинить двері, увійду до нього і вечерятиму з ним і він зо мною» (Одкр. 3, 20). Ісус стукає до кожного з нас. Коли людина розуміє і впускає Його у своє серце, тоді Господь починає її змінювати.

Дуже важливо вчителеві за прикладом Христа любити те, що нам дано, щоб люблячи бути здатним себе реалізувати. Сенс життя – бути здатним любити.

Дякуємо п. Марії Петрунів, директору школи, п. Ользі Карась, заступнику директора школи за спільну організацію зустрічі. А також величезне спасибі сестрам мироносицям.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомила п. Галина Гришко

 

 

Пасторальне планування

Квітень 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3