Сьогодні, 4 лютого, побачив світ новий номер інформаційного бюлетеня «Вісник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ». Щорічник виходить, починаючи з 2011 р., та загалом став шістнадцятим.

Видання підготовлено Курією Івано-Франківської Архієпархії з метою надання інформаційної підтримки про основні документи з життя УГКЦ, Митрополії та нашої Архієпархії. Загалом Вісник складається із 10 розділів, серед яких є також «Хронологія основних подій з життя Архієпархії за 2019 р.», «Пасторальний план Архієпархії на 2020 р.», «План Архієпархіальних прощ на 2020 р.» та, звісно ж, статистичні дані.

У Віснику також подано Пастирський лист Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина з нагоди 30-ліття легалізації УГКЦ. Окремим розділом зібрані усі духовні роздуми, які були виголошені впродовж року на зборах протопресвітерів.

Крім того, представлено основні моменти з діяльності Фінансового відділу протягом минулого року.

Видання надрукувало видавництво «Нова Зоря». Його презентували сьогодні, 4 лютого, зборах протопресвітерів. Опісля Вісник отримали усі деканати, щоби поділитися ним зі священниками своїх протопресвітеріатів.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ