У вівторок, 4 лютого, в Архієпархіальному управлінні відбулися збори протопресвітерів. Очолив їх Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Після спільної молитви до присутніх звернулися представники ДСНС, де розповіли про системи пожежної безпеки в храмах та їх обслуговування.

Далі з духовним словом виступив митр. прот. Іван Репела. Проповідник заохотив учасників засідання роздумати над важливістю чесноти вдячності.

Згодом Митрополит Володимир повідомив, що 28 травня в м. Любліні відбудеться відкриття пам’ятника о. Омеляну Ковчу. Архієрей також анонсував прощу духовенства до Перемишлян, яка відбудеться 13 травня.

Виконувач обов’язків ректора Академії Івана Золотоустого, отець д-р Василь Гоголь повідомив про день відкритих дверей в навчальному закладі. Усіх бажаючих запрошують 8 лютого 2020 року, щоб завітати до академії.

Також декан Катехитично-педагогічного факультету, п. Галина Гришко розповіла про діяльність Катехитичного факультету Івано-Франківської Архієпархії.

Віце-економ Архієпархії о. Віталій Максимів, детально розповів про актуальні проекти в цьому році.

Вийшов друком 16 номер Вісника Івано-Франківської Архієпархії

Директор БФ "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ", митр. прот. Володимир Чорній повідомив про вже щорічну традиційну збірку на Карітас.

Протосинкел Архієпархії, митр. прот. Степан Балагура наголосив на важливості доброго Літургійного співу парафіяльних хорів.

Під кінець Митрополит Володимир  привітав священників, які відзначають ювілеї в місяці лютому.

Наступні збори – 3 березня 2020 року.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ