У понеділок, 3 лютого, Карітас Івано-Франківської Архієпархії організував тренінг для фахівців, які займаються протидією торгівлі людьми на рівні міста та області. Тренінг провели Марина Пасєчник, голова Всеукраїнської Коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми та Сабадош Інна, голова Закарпатської громадської жіночої організації "Веста".

Тренери вчили учасників, як виявляти жертву торгівлі людьми та якою повинна бути співпраця структурних підрозділів органів влади, аби протидіяти цьому ганебному злочину. На тренінгу також розглядали зміни нормативно-правової бази з протидії торгівлі людьми на національному рівні та комплексний підхід в організації надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

Навчання було інтерактивним, всі учасники активно долучалися до різних вправ та завдань.

Готуємо дітей до школи: франківський Карітас розпочинає набір у групу "Впевнений школяр"

Тренінг організований на виконання рекомендацій Міжвідомчої ради Івано-Франківської ОДА з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми щодо реалізації проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, в Івано-Франківській області» за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine, за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ, торгівлі й розвитку Канади (DFATD) та Міністерства закордонних справ Норвегії у партнерстві з Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомила Юлія Данилів