Карітас Івано-Франківської Архієпархії організував дводенний тренінг для посадових осіб, які відповідають за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. У тренінгу взяли участь фахівці на рівні облдержадміністрації та райдержадміністрацій Івано-Франківської області. Тема тренінгу – "Підвищення рівня кваліфікації посадових осіб відповідальних за  проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми".

Тренінг провели Марина Пасєчник, голова Всеукраїнської Коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми та Сабадош Інна, голова Закарпатської громадської жіночої організації "Веста".

На тренінг також були запрошені представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області. Спеціалісти розповіли про види правової допомоги, які  можуть отримати особи постраждалі від торгівлі людьми.

В Івано-Франківській області за період з вересня 2012 року по грудень 2019 року статус особи, що постраждала від торгівлі людьми отримали 24 людини. Це дані з того часу, як в Україні офіційно затвердили статус особи, що постраждала від торгівлі людьми. У 2019 році статус отримали дві людини.

Як виявити людину, яка постраждала від торгівлі людьми: франківський Карітас провів тренінг для фахівців

Тренінг відбувся на виконання рекомендацій Міжвідомчої ради облдержадміністрації з питань  сім’ї,  гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми від 27.09.2018 року  щодо реалізації  проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, в Івано-Франківській області» в рамках реалізації проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, в Івано-Франківській області» за підтримки  Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine, за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ, торгівлі й розвитку Канади (DFATD) та Міністерства закордонних справ Норвегії у партнерстві з Департаментом соціальної політики Івано-Франківської ОДА.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомила Юлія Данилів