6 лютого у рамках Всесвітнього року Біблії та з нагоди Всеукраїнського дня читання вголос у Івано-Франківській академії Івана Золотоустого за ініціативи директорки бібліотеки Іванни Стрихар відбувся тематичний захід «Споконвіку було Слово…».

Викладач бібліїстики Андрій Яцишин і директорка бібліотеки Іванна Стрихар провели відкриту лекцію, під час якої студенти другого курсу Академії читали вголос Святе Письмо.

Усі присутні мали змогу мандрувати сторінками Книги книг, читаючи улюблені цитати і роздумуючи над прочитаним.

Захід пройшов у форматі живого спілкування. Біблію читали не тільки українською мовою, а й іншими мовами. Зокрема, віцеректор Академії, протоієрей Андрій Чорненко читав Святе Письмо латинню й італійською мовами, викладач бібліїстики Андрій Яцишин – єврейською мовою, а студент Дмитро Фединяк – польською.

· В Архієпархіальному управлінні відбулись чергові деканальні збори

Наприкінці, голова Студентського самоврядування Академії Андрій Жук звернувся до присутніх із закликом популяризувати читання Святого Письма не тільки в контексті року Біблії, а й повсякденно. Віцеректор Академії, протоієрей Андрій Чорненко подякував усім учасникам за організацію та активну участь у заході.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Інфо-центр ІФА