11 лютого відбулося робоче засідання представників Івано-Франківської Архієпархії із Бойчук Оксаною Василівною, начальником відділу культури і освіти Букачівецької ОТГ.

Ініціатором зустрічі був митр. прот. Мирослав Любінець, протопресвітер Букачівецький, який запропонував кожному з присутніх висловити свою думку стосовно досягнення ефективного результату по катехизації, оскільки на сьогодні актуальною темою розвитку Церкви є  саме катехизація дітей та молоді.

В часі спілкування до присутніх звернувся голова Катехитичної комісії Івано Франківської Архієпархії о. Василь Качмарський, та розповів про діяльність комісії.

Декан катехитично-педагогічного факультету п. Галина Гришко повідомила про можливість здобуття освіти катехита. На даній зустрічі було обговорено способи покращення катехизації у процесі шкільного і позашкіного виховання.

· Зимовий День ораторію відбувся на парафії святих Кирила і Методія [ФОТО]

У ході розмови відповідальний за катехизацію у Букачівецькому протопресвітеріаті о. Назарій Мицко із директорами гімназій та ліцею обговорили можливі методи, які допомогли б вплинути та сприяти розвитку духовного життя дітей у навчальних закладах. 

Було домовлено про тісну співпрацю священниківкатехитів з вчителями та дирекцією шкіл.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Назарій Мицко