1 березня, в Сиропусну неділю у храмі Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщм. Йосафата відбуласся Архієрейська Літургія, під час якої були уділені дияконські свячення.

Богослужіння очолив Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин у співслужінні з отцями-настоятелями семінарії та іншими запрошеними священнослужителями.

Перед початком Божественної Літургії Митрополит Володимир здійснив Чин освячення іконостасу. Владика також пояснив вірним важливість наявності іконостасу в храмі та розповів про його символізм.

В часі проповіді Архієрей роздумував над читанням недільного Євангелія. "Під час Великого Посту споглядаймо на розп'ятого Ісуса, який терпів з любові до нас і віддав своє життя за наші душі. Використаймо час святого посту для наших душ, молімося більше! Роздумуймо про Христа розп'ятого, бо Ісус терпів і помер на хресті, щоб ми жили.", - заохочує Владика Володимир.

У ході Божественної відправи випускники Івано-Франківської Духовної семінарії отримали святу Тайну Священства у ступені диякона. Чин поставлення диякона традиційно звершується в часі Служби Божої, після освячення дарів.

Звертаючись до нововисвячених дияконів, Владика Володимир побажав їм завжди бути ревними та відважними служителями у Христовій Церкві. Митрополит також зазначив, що дияконська служба покликана до служіння та до допомоги душпастирям у виконанні їхніх обов’язків.

Священники та семінаристи позмагались за першість з гірськолижного спорту

Зі словами вдячності до Митрополита від імені новопоставлених дияконів звернувся Степан Витвицький. Перш за все він подякував Преосвященному Владиці Володимиру за уділення свячень, запевнивши Митрополита також у вірності та сумлінному виконанню повірених обов’язків.

Щиросердечно вітаємо новопоставлених дияконів та молимося в їхньому наміренні, а також просимо, щоб Господь благословляв їх на життєвому шляху і допомагав нести їхню службу, яка є приємна Богові.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Квітень 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3