Участь у лекції взяв також Митрополит Володимир разом із представниками Архієпархіального управління.

У вівторок, 3 березня, в Івано-Франківській Духовній семінарії відкриту лекцію на тему «Український націоналізм та християнство» прочитав Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.

У часі лекції Олександр Максимович зазначив: «Я прибув до вас не для того, щоб говорити до вас як політик чи представник державної влади, чи науковець, але, в першу чергу, як патріот, той, хто любить свою країну, переживає за неї і прагне її розвитку».

У своєму виступі лектор також заторкнув важливі моменти з історії нашого народу, які, на його думку, підтверджують тезу про те, що справжній християнин завжди є справжнім патріотом свого народу.

«Мало любити свою Батьківщину, мову, потрібно щодня діяти для добра України та українця», - переконаний Голова Івано-Франківської обласної ради.

За його словами, сьогодні з різних боків віють супротивні вітри в бік наших національних та християнських цінностей, а тому наше завдання – твердо та міцно стояти на своєму.

«Людина, правдива сім’я та нація – найвищі Божі творіння, які ми повинні берегти», - вважає п. Олександр Сич.

В Архієпархіальному управлінні відбулись чергові збори деканів

На завершення зустрічі Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин подякував високодостойному Голові за візит та цікаву лекцію, яка, на думку Владики, буде корисною для кожної духовної особи.

«Віримо, що завдяки схожим заходам, як сьогоднішня зустріч, зможемо прикластись до виховання сучасної Української еліти серед нашої молоді», - зазначив Владика Володимир.

Завершився візит спільною молитвою «Боже великий, єдиний, нам Україну храни», яку виконали студенти Духовної семінарії.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ