У вівторок, 10 березня, в приміщенні Духовної семінарії розпочались дні духовної віднови для працівників Івано-Франківського Архієпархіального управління. З благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина реколекції проводить віце-ректор семінарії митр. прот. Борис Гобир.

Звертаючись до присутніх, отець-реколектант заохотив роздумати над образом Божим у нашому житті.

«У кожного з нас вже від самого дитинства закарбувався образ того Бога, який ми отримали завдяки нашим ближнім, зокрема батькам. Через грішну природу людини часто наше сприйняття Господа буває викривленим. Тож уміймо відшукати правдивий образ Бога, Який в кожну скрутну хвилину нашого життя завжди поруч, адже є люблячим та милосердним Батьком», – зазначив проповідник.

Такі дні духовної віднови проводяться з тією метою, щоби працівники Архієпархіальної Курії мали нагоду духовно «перезавантажитися», а також відчути приналежність до однієї єпархіальної родини.

За словами реколектанта, кожен з працівників Архієпархіального управління, без сумніву, дуже багато знає про Бога з різних богословських дисциплін та щоденного досвіду праці у Божому винограднику. Однак дні духовної віднови даються нам для того, щоб відновити свою думку і знання про Бога з точки зору власного серця.

«Як часто ми себе запитуємо, де наш Бог, коли у нашому житті трапляються терпіння. Навколо нас ми бачимо друзів, які простягають нам руку допомоги, але не бачимо, що саме Він посилає нам через них опору і допомогу», – пояснює проповідник.

Шевченківські дні: у Франківську відзначили 206-річницю з дня народження Кобзаря

Він також додає, що у Воплоченні Бог виходить поза себе, іде на зустріч людині, щоб вона з’єдналася з Ним через віру і мала життя вічне, щоб вона могла вийти поза межі матеріального світу, щоб з’єднатися з духовним і вічним.

«Бог полюбив світ, – каже о. Борис. – З того бачимо, що чинник остаточного єднання – це любов. Це початок і кінець всього буття».

Додамо, що реколекції для працівників Архієпархіального управління відбуваються у формі спільної молитви та годинної конференції. Вони триватимуть до середи, 12 березня.

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

Пасторальне планування

Квітень 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3