З 13 по 15 березня у Стрию відбулася 4-та зустріч молодіжної апологетичної групи Голоси Слова. В ці 3 дні учасники з різних міст України (Львів, Стрий, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця) мали змогу збагатитися духовно та інтелектуально, а також провести час у товаристві однодумців, отців та сестер Чернечої Родини Воплоченого Слова.

Програма зустрічі традиційно включала конференції, молитву, а також розваги  та вільне спілкування.  

Науки мали доволі різноманітне спрямування: о. Лука Шаламай, ВС давав поради щодо св. Таїни Сповіді; психолог та психотерапевт п. Марта Гладій навчала вести діалог на незручні теми; історик п. Андрій Живачківський відкривав слухачам ісламський погляд на життя та християнство. 

Викладач УКУ п. Марія Ярема розповідала про морально-етичні аспекти штучного запліднення, а опісля молодь мала можливість брати участь у дебатах, де розглядала питання сурогатного материнства. 

У Патріаршому домі провели реколекції для священиків з Івано-Франківської Архієпархії

В п’ятницю усі молилися Хресну Дорогу, а у суботу відвідали Катедральний храм Успення Пресвятої Богородиці , де мали нагоду помолитися біля чудотворної Ліської ікони Матері Божої.  Між конференціями і молитвою ми мали смачні перекуси, веселі ігри та приємне спілкування в колі радісної молоді, отців та сестер.

Щовечора проводились ігри, які стали ще одним кроком у зростанні дружби між молоддю.

В суботу відбулися нічні чування з молитвами та піснями до Богородиці.

У вільний час усі мали змогу за горнятком чаю чи кави поспілкуватися з друзями з інших міст, сестрами, отцями чи завести нові знайомства.
Особливою нагодою стали дві Архиєрейські Літургії з владиками: Тарасом Сеньковим (субота) та Богданом Манишиним (неділя). Молодь мала можливість поспілкуватися з владиками, які залюбки відповідали на численні питання від учасників. Такі діалоги із єпископами є дуже важливими, щоб молодь відчувши ті великі сподівання, які Церква покладає на молоде покоління, змогла пізнати своє правдиве покликання та реалізувати свій творчий потенціал на більшу Славу Божу.

Довідка: Починаючи з 2013 року у Чернечій Родині Воплоченого Слова  постають молодіжно-апологетичні групи «Голоси Слова». Перші виникли в Італії, наступні — в Іспанії, Албанії, Аргентині, Німеччині, США, Бразилії та інших країнах. Мета цих груп — об’єднати студентську молодь навколо однієї мети: пізнати Правду.

Починаючи з серпня 2018 року, вперше також і в Україні група молоді «Голоси Слова» розпочала свою діяльність. На даний момент вже відбулися схожі зустрічі в таких містах як Івано-Франківськ, Бурштин та Вінниця.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Лука Шаламай, ВС