Сьогодні, 1 квітня, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ спільно з Лікувально-діагностичним центром св. Луки, в рамках роботи Архієпархіального координаційного антикризового центру, запускає гарячу лінію консультацій лікарів різних спеціальностей.

«Любі пацієнти, щиро вдячні Вам за довіру, розуміння, дотримання правил карантину та обмеження візитів у наш Центр. Оскільки вірус не відступає і карантин продовжили, ми рекомендуємо всім залишатися вдома.Однак, ми не можемо забувати і про інші захворювання, які залишаються не менш актуальними.

Після колективних зборів нами було прийнято рішення створити «гарячу лінію ЛДЦ святого Луки», куди кожен з Вас може звернутися не тільки з питань коронавірусу, а й отримати рекомендації лікарів різних спеціальностей в режимі телефонного зв'язку.

Телефонуйте у наш кол-центр з 09:00 до 20:00 ( неділя -ВИХІДНИЙ):  098 417 88 31 або 050 940 07 81; залиште свої контакти та очікуйте дзвінка від лікаря:

✅ ендокринолог

✅ невропатолог

✅ уролог

✅ кардіолог

✅ педіатр

✅ гастроентеролог

✅ лор

✅ офтальмолог

✅ гінеколог

✅ психотерапевт

ВАЖЛИВО! Не всі ситуації можна вирішити без очного прийому. Питання його доцільності визначить лікар, який консультуватиме Вас.

Лікар –терапевт завжди на зв’язку.

Бажаємо всім міцного здоров’я. Бережіть себе та своїх близьких», - йдеться в повідомленні ЛДЦ святого Луки.

Пригадуємо, 27 березня в Івано-Франківську розпочав свою роботу Архієпархіальний координаційний антикризовий центр. Робота центру направлена на допомогу у боротьбі з пандемією в Архієпархії.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ