Сьогодні, 12 травня, в відзначають Всесвітній день медичної сестри. В цьому році саме роль медичної сестри сприймається по-особливому, зважаючи на обставини, в яких сьогодні живемо.

Цього дня медичні капелани Івано-Франківської Архієпархії зібралися на спільну молитву за всіх медсестер в лікарняній каплиці Божого Милосердя, що при Міській клінічній лікарні № 1 в Івано-Франківську. Молебень до Пресвятої Богородиці очолив голова комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Ярослав Рохман.

https://www.facebook.com/zdorovia.ugcc.if/videos/662763804281861/

Враховуючи умови карантину, медичні капелани, спільно з начальником управління охорони здоров'я виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради п. Марією Бойко та директором КНП "Івано-Франківська Центральна Міська Клінічна Лікарня" п. Тарасом Масляком, заносили до Пресвятої Богородиці свої молитви за медичних сестер, які сьогодні буквально перебувають на «передовій» у боротьбі із коронавірусною інфекцією.

Після молитви, проповідь виголосив о.Руслан П'яста. У своєму слові душпастир подякував медсестрам за те, що не піддалися спокусі страху в час пандемії, а жертовно служать хворим.

Окрім того з вітальним словом звернулася і п. Марія Бойко. В ньому вона наголосила, що медична сестра, як мама, жінка, вона як ніхто інший розуміє хворого. Очільниця управління згадала поіменно лікарів і медсестер, які відійшли до вічності в час пандемії коронавірусу.

В свою чергу Директор ЦМКЛ порівняв сьогоднішню працю медсестер із важкими умовами на «передовій» і подякував за жертовну працю.

На завершення о. Ярослав Рохман побажав медсестрам Божої опіки, міцного здоров'я та кріпості духу та многих літ життя!

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Комісія справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ