У середу, 20 травня о 16:00 «Карітас» Івано-Франківського Архієпархіального управління УГКЦ організовує вебінар для внутрішньо переміщених осіб, співробітників гуманітарних організацій, а також усіх, хто цікавиться державною політикою у житловій сфері.

На вебінарі "Власне житло для переселенця – реальність чи міф?" будуть розглядатися всеукраїнські та регіональні житлові програми для переселенців, зокрема, "Доступне житло", "Кредит під 3%",  "Тимчасове житло" тощо, а також фахівці нададуть відповіді на актуальні питання щодо забезпечення ВПО житлом.

Спікер - Дар'я Лисенко, молодший стратегічний юрист БФ "Право на захист".

Модератор - Олександр Дементьєв, юрист БФ "Право на захист".

Вебінар проводиться на платформі Zoom. Для участі у вебінарі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/dgnU7y7jHPCGAjS38

Додаткова інформація за тел066-489-7155096-295-5772

Вебінар організовує БФ «Карітас» Івано-Франківського Архієпархіального управління УГКЦ в рамках проекту "Долаючи розломи у громадахщо постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Карітасу Німеччини спільно з БФ "Право на захист".

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомила Юлія Данилів