У середу, 20 травня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин провів zoom-конференцію з медичними капеланами Архієпархії.

Після спільної молитви та привітального слова Митрополита Володимира, голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров'я архієпархії, о. Ярослав Рохман коротко представив діяльність капеланів у часі пандемії коронавірусу. Зокрема, доповідач розповів, що 26 медкапеланів щоденно моляться за хворих та медичних працівників, котрі «на передовій» у боротьбі з Covid-19.

Отець Ярослав також додав про молитовне відзначення Всесвітнього дня Медичної сестри спільно з Управлінням охорони здоров'я Івано-Франківської МВК.

В свою чергу, Митрополит Володимир подякував капеланам за ревне служіння для людей, котрі цього потребують. Владика також відзначив, що працівники Архієпархіального Управління на початку карантину консолідували свої сили і взялися до активної боротьби з поширенням вірусу, і це дало чималі плоди.

Опісля медкапелани розповіли про виклики і нові можливості служіння у медзакладах, де кожен перебуває, а також могли поставити свої запитання Владиці.

На завершення Митрополит Володимир уділив пастирське благословення і побажав усім натхнення Духа Святого у служінні медичним працівникам і хворим.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о.  Ярослав Рохман